Dorabruschi

noimage

 

Dorabruschi

 

Dora Bruschi talianska kráska sa narodila 8. januára 1934. V období keď nastal mimoriadne ohromný záujem ženy o krásu. Začiatkom 20. Storočia to bol charakteristický rys pre Taliansko.

 

Mladá žena venovala svoju láska a vášeň kozmetike. Na niekoľko rokov sa stal jej domovom Paríž, kde získala veľké skúsenosti v kozmetickej oblasti.

Ako náhle sa vrátila späť do Talianska, otvorila svoj prvý salón krásy vo Florencii. Následne pre veľký úspech salónu otvorila ďalšie v Miláne, Janove a Ríme.

Začiatkom 60- tých rokov sa rozhodla predávať na území celého Talianska kozmetické produkty, ktoré používala vo svojich salónoch a ktoré boli pripravované chemikmi a lekárnikmi.

Vtom čase sa narodila chránená kozmetická značka DORABRUSCHI.

V priebehu nádherných 60 – tých rokov sa Dorabruschi presťahovala z Via Montenapoleone na Via Veneto, aby nasledovala svojich vybraných klientov. Bolo to publikované v známom magazíne tej doby, kde Dorabruschi bola citovaná, ako opísala svojich klientov „ kráľovné, hviezdy a známe osobnosti“.  

Dorabruschi prispela k novej kozmetickej kultúre a rozvinula tak prirodzenú krásu ženy.

Ako roky ubiehali, produkty Dorabruschi " kozmetické prípravky, parfumy, krémy i púdre" sa zmenili na vysoko technologicky kvalitné produkty, ktoré zabezpečili a upevnili svoje miesto na kozmetickom trhu vďaka svojej vysokej úrovni kvality.

Talianska výzva krásy, ktorá naďalej pokračuje v DORABRUSCHI, je neustále v procese skvalitňovania a tvorby nových produktov. V tomto postavení obsadzuje v medzinárodnom kozmetickom priemysle krásy tie najvyššie priečky.

Ženy po celom svete, ktoré sú si vedomé svojej krásy, sa stali raz a navždy vernými značke DORABRUSCHI, pretože sú presvedčené o jej kvalite, dobrom vkuse, nestagnujúcej inovácii i celkovou kultúrou firmy. 

....vždy zamilovaný do talianskej krásy.